Mgr. Hana Loskotová

  • učitelka
  • magisterské studium na UHK, obor sociální práce, magisterské studium na UJAK, obor speciální pedagogika a pedagogika předškolního věku a učitelství 1. stupeň základních škol
  • v CMŠ Jonáš pracuje od roku 2014

Mgr. Hana Loskotová

Vrátit se do dětských let by si přál snad každý z nás. A já to štěstí mám smiley. Mohu být při tom, když dětem svítí radostí očka nebo naopak se jim koulí slzičky po tvářích a sdělují mi své bolístky.  Vybrala jsem si tu správnou cestu…

Po škole jsem se provdala a stala se maminkou čtyř úžasných dětí. K povolání učitelky v církevní mateřské školce mě přivedly právě ony. Viděla jsem, jak jsou ve školce spokojené a po návratu domů pokaždé nadšeně vyprávěly, co prožily. Rodinná atmosféra a laskavost ostatních učitelek mě natolik nadchly, že jsem zatoužila být jejich součástí.

Při své práci, která je i mým koníčkem, se snažím pomáhat dětem se speciálně vzdělávacími potřebami v jejich individuálním procesu učení. Absolvovala jsem kurzy - neuro-vývojové stimulace v školní praxi, jógové hry pro předškoláky, výtvarné činnosti - práce s keramikou, které při své práci využívám. Na dětech mám ráda jejich přirozené a upřímné chování, miluji jejich zvídavost a otevřenost. Snažím se být obětavá a ochotná všem pomoci.

Mojí největší radostí je péče o rodinu a pejska. Relaxací je pro mě práce na zahrádce, procházky lesem a přírodou, cestování, jóga a renovace chalupy.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru