Informace o logopedii v CMŠ Jonáš

Vážení rodiče,

jak jsme vás již informovali, Mgr. Jónová již nebude pracovně působit v Pacově. Snažili jsme se tedy sehnat nějakého jiného logopeda, ideálně klinického. Všichni v okolí, které jsme oslovili, mají své praxe a jsou plně vytíženi.

Nicméně paní učitelka Jitka Heřmanová má vystudovanou speciální pedagogiku a je logopedickým asistentem. Ve školce s dětmi dělá logopedickou prevenci, většinou skupinovou formou.

Kroužkem Hravá logopedie bychom chtěli tedy rozšířit tuto skupinovou prevenci o individuální logopedickou péči a navázat tak na činnost Mgr. Jónové. Organizace zůstane tak, jak jste zvyklí, tzn., že pí. učitelka vždy dopředu vypíše seznam dětí a časy, ve kterých se jim bude individuálně věnovat. Kdo máte o tuto individuální prevenci zájem, přihlaste se přes stránky http://www.svcsit.cz/zajmove-krouzky/pro-deti-ms/ na kroužek Hravá logopedie I., II., a III. (je jedno, do jaké skupiny) a to nejdéle do středy 12. 10. 2022. Ve čtvrtek 13. 10. 2022 již bude první hodina.

Více informací naleznete v zde a u pí. učitelky Heřmanové.

S dětmi, které jsou v péči klinického logopeda, budeme postupovat dle jeho pokynů. Průběžně se tedy budete s pí. učitelkou Heřmanovou domlouvat, co aktuálně procvičovat.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru