Ing. Eva Vejdová

  • Učitelka (v současné době na mateřské dovolené)
  • ČZU Praha, obor podnikání a administrativa - magisterské studium, SŠ - obchodní akademie, předškolní a mimoškolní pedagogika
  • CMŠ Jonáš pracuje od roku 2016

Ing. Eva Vejdová

Jako člen velké rodiny jsem byla vždy obklopena spousty dětí a jejich hlídání pro mě bylo vždy velká radost a zábava. Avšak, to že bych chtěla pracovat s dětmi, se ve mně probudilo až na vysoké škole, kdy jsem místo brigád v ekonomickém směru, hlídala dva úžasné kluky a uvědomila si, že ekonomika pro mě nebude to pravé. Proto jsem si během studií dálkově dodělala maturitu z předškolní a mimoškolní pedagogiky.

V Jonáši jsem jako začínající učitelka dostala plnou důvěru u svých kolegyněk a mohla jsem se naplno věnovat své vysněné práci. S dětmi velmi ráda tvořím, zpívám, tančím a hlavně děláme společně „blbiny“. Děti u mě mají vždy náruč otevřenou, a pokud potřebují pomazlit, jsem tu pro ně.

Momentálně jsem na mateřské dovolené s dcerou Evelínkou, se kterou trávím svůj veškerý volný čas smiley. Pokud však mám chvíli času, ráda si zajdu do kina, na procházku do přírody, zaplavat do bazénu nebo si posedím s rodinou a přáteli.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru