Mgr. Petra Koblicová

  • ředitelka
  • bakalářské studium na UHK, obor speciální pedagogika, magisterské studium UHK management a rehabilitační činnost speciálních zařízení, roční funkční studium pro ředitele škol a školských zařízení, pětiletý psychoterapeutický výcvik SUR
  • CMŠ Jonáš pracuje od roku 2010

Mgr. Petra Koblicová

Naše školka, je taková naše velká rodina. Každý z nás je její součástí, každý přináší něco jiného, důležitého a každý tu má své nezastupitelné místo. Ať je malý, nebo velký. 

Když jsem do školky nastoupila poprvé, bylo mi jasné, že dobrá školka se nepozná podle budovy, vybavení, ale podle atmosféry, která tam vládne, vztazích, které tam panují, vzájemné spolupráci, otevřenosti novým věcem a ochotě se učit. Proto jsem ráda za každou z holek, našich paní učitelek, protože bez nich by naše školka nebyla taková, jaká je. 

Při práci s dětmi mě nejvíce baví jejich nápady, i ty bláznivé smiley. Když se dobře uchopí, užijeme si spousty legrace a ještě se toho společně mnoho naučíme. Proto ráda při činnosti s dětmi vycházím z toho, co je právě zajímá a co je baví… a učím se i já od nich „dívat se a žasnout“. 

Svůj volný čas ráda trávím se svou rodinou, přáteli a s naším psem Artym. Udržet si dobrou kondici a čistou hlavu mi pomáhá pohyb na čerstvém vzduchu, duchovní život a přemýšlení nad zajímavými tématy. Mám ráda dobré jídlo, dobré pití, dobrou knihu, divadlo a cetování.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru